Kontakt

Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.
ul. Sielecka 1, 42-500 Będzin
KRS: 0000069315
NIP: 625-001-05-86
Sekretariat:
tel. +48 32 267 30 41
fax +48 32 267 77 49


Szanowny Kliencie, przed kontaktem, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną FPE S.A. [OTWÓRZ TEKST KLAUZULI]

Dear Customer, before contact please read the information clause of FPE S.A.
[OPEN THE TEXT OF THE CLAUSE]

 
Sekcja Handlu i Zaopatrzenia:

Handel
marketing@fpe.com.pl

Eksport
Paweł Janowski
tel. +48 32 267 33 75
kom. +48 661 090 039
p.janowski@fpesa.com

Łukasz Soja
tel. +48 32 269 83 22
kom. +48 663 368 663
l.soja@fpe.com.pl

Izabela Adamczyk
tel. +48 32 267 38 58
kom. +48 605 206 770
i.adamczyk@fpe.com.pl

 
Sprzedaż krajowa:
Miedź:
Mariusz Korzeniec
tel. +48 32 269 83 52
kom. +48 605 993 394
m.korzeniec@fpesa.com
 
Karolina Maintok
tel. +48 32 269 83 52
kom. +48 661 028 121
k.maintok@fpe.com.pl

Aluminium:
Krzysztof Dobrowolski
tel. +48 32 269 83 80
kom. +48 721 888 188
k.dobrowolski@fpe.com.pl

Katarzyna Wiśniewska
tel. +48 32 269 83 80
kom. +48 665 987 665
k.wisniewska@fpe.com.pl
Zaopatrzenie
zaopatrzenie@fpe.com.pl

Aleksandra Wojciechowska
tel. +48 32 269 83 33
kom. +48 663 416 663
a.wojciechowska@fpe.com.pl

Klaudia Kleszcz
tel. +48 32 269 83 08
kom. +48 667 980 134
k.kleszcz@fpesa.com 

Damian Bielecki
kom.+48 605 204 740
d.bielecki@fpe.com.pl 
Dział Logistyki i Ekspedycji
logistyka@fpe.com.pl

Wyroby gotowe – Transport
Michał Zaród
tel. +48 724 500 247
opakowania@fpe.com.pl

Opakowania zwrotne
Michał Zaród
tel. +48 724 500 247
opakowania@fpe.com.pl

Wyroby gotowe – Faktury
Anna Osuch-Misiurek
tel. +48 32 269 83 65
a.osuch@fpe.com.pl

Małgorzata Rytel
tel. +48 32 269 83 31
m.rytel@fpe.com.pl