Kontakt

Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.
ul. Sielecka 1, 42-500 Będzin
KRS: 0000069315
NIP: 625-001-05-86
Office:
tel. +48 32 267 30 41
fax +48 32 267 77 49


Szanowny Kliencie, przed kontaktem, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną FPE S.A. [OTWÓRZ TEKST KLAUZULI]

Informacja dla Klientów w związku z SARS-CoV2 (COVID-19)

[OTWÓRZ TEKST INFORMACJI]

 
Sales and supply department

Sprzedaż
marketing@fpe.com.pl

Export:
Paweł Janowski
kom. +48 661 090 039
p.janowski@fpesa.com

Łukasz Soja
kom. +48 663 368 663
l.soja@fpe.com.pl

Sprzedaż krajowa:
Miedź:
Mariusz Korzeniec
kom. +48 605 993 394
m.korzeniec@fpesa.com

Karolina Maintok
kom. +48 661 028 121
k.maintok@fpe.com.pl

Aluminium:
Krzysztof Dobrowolski
kom. +48 721 888 188
k.dobrowolski@fpe.com.pl

Katarzyna Wiśniewska
kom. +48 665 987 665
k.wisniewska@fpe.com.pl

Zaopatrzenie
zaopatrzenie@fpe.com.pl

Aleksandra Wojciechowska
kom. +48 663 416 663
a.wojciechowska@fpe.com.pl

Izabela Adamczyk
kom. +48 605 206 770
i.adamczyk@fpe.com.pl

Damian Bielecki
kom.+48 605 204 740
d.bielecki@fpe.com.pl
Logistyka i eskpedycja

logistyka@fpe.com.pl

Produkty gotowe – Transport
Michał Zaród
tel. +48 724 500 247
opakowania@fpe.com.pl

Opakowania zwrotne
Michał Zaród
tel. +48 724 500 247
opakowania@fpe.com.pl

Produkty gotowe – Faktury
Anna Osuch-Misiurek
tel. +48 538 896 497
a.osuch@fpe.com.pl

Małgorzata Rytel
tel. +48 882 439 932
m.rytel@fpe.com.pl