Wydawca magazynowy-operator wózka jezdniowego

Dział Logistyki
Dodane 5 lat dni temu

Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • Prowadzenie poprawnej dokumentacji magazynowej
  • Załadunek i rozładunek materiałów i wyrobów z wykorzystanie wózków widłowych
  • Dbałość o porządek w magazynach
  • Raportowanie i czynny udział w inwentaryzacjach powierzonych magazynów

Oczekiwany profil pracownika:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego wraz z wymianą butli gazowej
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • Podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • System świadczeń socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do funduszu Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet opieki medycznej

Cechy oferty pracy

StanowiskoWydawca magazynowy-operator wózka jezdniowego

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie przy ul. Sieleckiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.