Pracownik produkcji – operator maszyn

WYDZIAŁ PRODUKCJI
Dodane 5 lat dni temu

Zakres zadań:

  • Obsługa linii technologicznych

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi urządzeń dźwignicowych – wciągników i suwnic elektrycznych
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, śruba mikrometryczna)
  • Doświadczenie w pracy w zakładach produkcyjnych
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka jezdniowego podnośnikowego wraz z wymianą butli gazowej będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • System świadczeń socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do funduszu Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet opieki medycznej

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie przy ul. Sieleckiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.