Murarz

Dział Utrzymana Ruchu
Dodane 5 lat dni temu

Zakres zadań na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie bieżących remontów, przeglądów, konserwacji i napraw budynków i obiektów
  • Modernizacja budynków i obiektów
  • Uzupełnianie i nadzorowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane kierunki: murarz, malarz
  • Znajomość obsługi: urządzeń do prac budowlanych i elektronarzędzi
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania budynków i budowli

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • System świadczeń socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do funduszu Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet opieki medycznej

Oferta ważna do dnia 30 kwietnia 2019 roku.

Cechy oferty pracy

StanowiskoMurarz

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie przy ul. Sieleckiej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.