Kontakt

 

Adres:

42-500 Będzin, ul. Sielecka 1
KRS : 0000069315
NIP : 625-001-05-86

e-mail: fpeinfo@fpe.com.pl

 

Sekretariat:

tel. +48 32 267 30 41

fax +48 32 267 77 49

 

 

Dział Handlowy:

marketing@fpe.com.pl


Sprzedaż Krajowa:
Miedź:
Zamówienia i oferty: Bożena Knapik
tel. +48 32 269 83 52
kom. +48 661 028 121
e-mail:b.knapik@fpe.com.pl

 

Oferty: Joanna Nowak
Specjalista ds. Handlu
tel. +48 32 269 83 52
kom. +48 665 987 665
e-mail: j.nowak@fpe.com.pl

 

Aluminium:

Krzysztof Dobrowolski

tel. +48 32 269 83 80
kom. +48 721 888 188

email:k.dobrowolski@fpe.com.pl

 



 

 

Eksport:

Małgorzata Woźniczka
tel. +48 32 269 83 06
kom. +48 661 029 226

e-mail: m.wozniczka@fpe.com.pl

 

 

Dział Zaopatrzenia:
tel. +48 32 267 38 58

e-mail: zaopatrzenie@fpe.com.pl

 

St. specjalista ds zaopatrzenia

Aleksandra Wojciechowska

tel. +48 32 269 83 33
kom. +48 663 416 663
e-mail: a.wojciechowska@fpe.com.pl

 

Specjalista ds zaopatrzenia

Klaudia Kleszcz

tel. +48 267 38 58
kom. +48 605 206 770
e-mail: k.kleszcz@fpe.com.pl

 

Specjalista ds zaopatrzenia

Aleksander Segalewicz
tel. +48 32 2698308
kom.+48 605 204 740

e-mail: a.segalewicz@fpe.com.pl

 

Dział Logistyki-Ekspedycji:

tel. +48 32 269 83 31

e-mail:logistyka@fpe.com.pl

 

Kierownik Działu Logistyki-Ekspedycji:

tel. +48 32 269 83 79
tel. +48 32 267 58 16
e-mail: logistyka@fpe.com.pl